(Győr-Moson- Sopron megye, Vas megye)
2019. március 9. Szombathely
Eredmények:
I-II. korcsoport, fiú
1. | Szoták Balázs | Forrás Waldorf Ált. Isk, Gimn. és Alapfokú Művészeti Iskola | Győr |
2. | Csóka András Dániel | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár |
3. | Forgács Kristóf Marcselló | Szombathelyi Bercsényi Miklós Ált. Isk. | Szombathely |
4. | Volenszki Bence Tibor | Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola | Sopron |
5. | Horváth Bence Kornél | Szombathelyi Bercsényi Miklós Ált. Isk. | Szombathely |
| Horváth Balázs | Szombathelyi Bercsényi Miklós Ált. Isk. | Szombathely |
7. | Kolompár Márkó | Szombathelyi Bercsényi Miklós Ált. Isk. | Szombathely |
I-II. korcsoport, leány
1. | Derdák Éva | Szombathelyi Bercsényi Miklós Ált. Isk. | Szombathely |
2. | László Jázmin | Szombathelyi Bercsényi Miklós Ált. Isk. | Szombathely |
3. | Bors Ivett | Szombathelyi Bercsényi Miklós Ált. Isk. | Szombathely |
4. | Sass Rebeka | Szombathelyi Bercsényi Miklós Ált. Isk. | Szombathely |
5. | Demeter Dóra | Szombathelyi Bercsényi Miklós Ált. Isk. | Szombathely |
6. | Neválovits Cintia | Szombathelyi Bercsényi Miklós Ált. Isk. | Szombathely |
III-IV korcsoport, fiú
1. | Marton Olivér | Rábapatyi Arany János Általános Iskola | Rábapaty |
2. | Moór Erik Máté | Felsőcsatári Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola | Felsőcsatár |
3. | Szanyi Renátó | Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola | Szombathely |
4. | Tricsli Márk | Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szombathely |
5. | Aleksza Krisztián | Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola | Szombathely |
| Oláh Dániel | Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola | Szombathely |
7. | Lakner Dávid | Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola | Szombathely |
| Tóth Kevin | Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola | Szombathely |
III-IV korcsoport, leány
1. | Maizner Zsanett | Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola | Szombathely |
2. | Horváth Ramóna | Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola | Szombathely |
3. | Horváth Rebeka | Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola | Szombathely |
4. | Kovács Kitti | Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola | Szombathely |
V-VI korcsoport, fiú
1. | Petrovics Bálint | Körmendi Kölcsey Ferenc Gimnázium | Körmend |
2. | Budavári Zsombor | Szhelyi Szolgáltatási SZC Kereskedelmi és Vendéglátó Szakgimn, Szakk. és Koll. | Szombathely |
3. | Habda Bálint | Szhelyi Élelmiszeripari és Földmérési Szakgimn, Szakk és Koll. | Szombathely |
4. | Nagy Máté | Szombathelyi Műszaki SZC Rázsó Imre Szakgimn. és Szakk. | Körmend |
5. | Gulyás Balázs | Soproni Széchenyi István Gimnázium | Sopron |
| Farkas Máté | Szhelyi Műszaki SZC Savaria Szakgimnáziuma és Kollégiuma | Szombathely |
7. | Balogh Bence | Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium és Kollégium | Sopron |
| Szabó Botond | Soproni Széchenyi István Gimnázium | Sopron |
9. | Dezséri Bence László | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Győr |
| Moldvai Bálint | Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium | Kőszeg |
| Molnár Márió | Csukás Zoltán Mezőgazdasági Szakgimn és Szakközépiskola | Csorna |
| Őri Balázs | Soproni Széchenyi István Gimnázium | Sopron |
13. | Kolozsvári Zsolt | Körmendi Kölcsey Ferenc Gimnázium | Körmend |
| Kovács Kornél Patrik | Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium | Szombathely |
| Németh Gergő | Soproni Széchenyi István Gimnázium | Sopron |
| Szabó Bálint | Csukás Zoltán Mezőgazdasági Szakgimn és Szakközépiskola | Csorna |
V-VI korcsoport, leány
1. | Misik Lili | Szombathelyi Szolgáltatási SZC Kereskedelmi és Vendéglátó Szakgimn, Szakk. és Koll. | Szombathely |
2. | Petres Ivett | Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium | Szombathely |